biuro projektowe Strzelce Opolskie

Obiekty zabytkowe

Zamek strzelecki
Jednym z ostatnich ważniejszych naszych projektów dotyczących odbudowy i rewitalizacji dużych obiektów zabytkowych był zamek strzelecki. Obecnie obiekt znajduje się w stanie ruiny co zostało pokazane na kilku fotografiach poniżej. Pod nimi umieszczono wizualizacje projektowanej rewitalizacji i odbudowy zamku strzeleckiego. Po uzyskaniu pozwolenia budowlanego prace rozpoczęto na początku 2011r. Historia zamku jest bardzo ciekawa, co zostało przedstawione na dołączonym filmie YouTube.

Browar strzelecki
W 2005r opracowaliśmy projekt odbudowy i rewitalizacji byłego zabytkowego XIXw browaru z przeznaczeniem na budynek usługowy wielofunkcyjny z restauracją, kręgielnią, dyskoteką, pokojami gościnnymi i pomieszczeniami fitness. Prace budowlane zostały zakończone w 2008r i od tego czasu obiekt w centrum miasta tętni życiem. Z lewej strony link do strony internetowej browaru.

Spichlerz Olszowa
W 2011r opracowaliśmy projekt odbudowy i rewitalizacji byłego zabytkowego XIXw SPICHLERZA połączonego z oborą z przeznaczeniem na kompleks gastronomiczny do organizowania imprez okolicznościowych z pełną gastronomią.

Inne obiekty:
Opracowaliśmy projekty przebudowy i rewitalizacji między innymi modernistycznej z początku XX w. masarni w Strzelcach Op. (obiekt wpisany do rejestru zabytków) oraz wielu kamienic w centrum miasta w strefie ochrony konserwatorskiej „A”. W zakresie konstrukcji, naszego autorstwa jest projekt rewitalizacji i odbudowy zabytkowej gorzelni w Księżym Lesie.

Kontakt

Graf s.c.

47-100 Strzelce Opolskie
ul. Jana Rychla 6/14
tel.: 77 4612597, fax: 77 4400626
e-mail: biuro@grafsc.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze:
od poniedziałku do piątku w godzinach
od 7.30 do 15.30.

Jak do nas dojechać