biuro projektowe Strzelce Opolskie

Koncepcje

Jesteśmy autorami wielu projektów koncepcyjnych, które powstawały na etapie przygotowywania ostatecznych wersji do opracowania projektów budowlanych. Koncepcje dotyczyły zagospodarowania działek lub terenów rekreacyjnych, budynków mieszkalnych, usługowych, sakralnych, budowli, kolorystyk, wnętrz itp. Z różnych przyczyn nie wszystkie koncepcje zostały wdrożone do dalszego projektowania.

Cieszy nas jednak fakt, że pomimo często dużej różnicy pomiędzy pierwotnym projektem koncepcyjnym a finalnym, jest zawsze zachowana proporcja pomiędzy wizją architekta, wolą i możliwościami inwestora, ograniczeniami wynikającymi z obowiązujących przepisów …i tak metodą kolejnych kroków związanych z modyfikowaniem pierwotnych założeń, wprowadzaniem korekt i poprawek powstaje produkt, którym jest projekt planowanej do realizacji inwestycji.

Poniżej pokazujemy próbki kilkunastu opracowań koncepcyjnych (z kilkuset wykonanych), które powstały na początku fazy projektowej i najczęściej zasadniczo różnią się od wersji końcowej projektu przeznaczonego do realizacji, chociaż nie zawsze ta zasada jest regułą.

 

Kontakt

Graf s.c.

47-100 Strzelce Opolskie
ul. Jana Rychla 6/14
tel.: 77 4612597, fax: 77 4400626
e-mail: biuro@grafsc.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze:
od poniedziałku do piątku w godzinach
od 7.30 do 15.30.

Jak do nas dojechać