biuro projektowe Strzelce Opolskie

Inne

Zajmujemy się również projektami terenów rekreacyjnych, kolorystyk elewacji jak również wnętrz.  Wszystko zależy od woli zamawiającego i naszych możliwości czasowych.  W zakresie projektów terenów rekreacyjnych, urządzeń sportowych oraz kolorystyk (najczęściej obiekty szkolne) naszymi zleceniodawcami byli:

  • Urząd Miasta i Gminy w Strzelcach Opolskich
  • Urząd Gminy w Jemielnicy
  • Urząd gminy w Izbicku
  • Urząd Miasta i Gminy w Ujeździe
  • Spółdzielnia mieszkaniowa w Ozimku

Wykonaliśmy projekt zagospodarowania z urządzeniami sportowymi (uniwersalne boisko do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej i kort tenisowy oraz bieżnię i skocznię w dal) przy gimnazjum w Jemielnicy. Zaprojektowaliśmy teren rekreacyjno-sportowy z boiskiem do siatkówki i tenisa oraz do piłki nożnej przy osiedlu mieszkaniowym w Ozimku. Opracowaliśmy kompleksowy projekt zagospodarowania terenu przy stawie w Izbicku, jako obszar rekreacyjny z pomostami, wiatami do grillowania, ścieżkami i zielenią. To tylko część naszego zawodowego dorobku w tym tytule działu.

Również Jesteśmy autorami projektów rozbiórki wielu małych i dużych obiektów kubaturowych i budowli. Między innymi naszego autorstwa była rozbiórka hali AGROMET w Strzelcach Op. oraz na zlecenie ENERGOPOL S.A.prawie wszystkich obiektów cementowni Strzelce Op.  Większość obiektów była rozbierana metodą strzałową przy wykorzystaniu ładunków wybuchowych. W ten sposób miedzy innymi zostały rozebrane kominy przemysłowe o wysokości ok. 100m. oraz duże hale monolityczne żelbetowe. Można to zobaczyć na załączonym filmie z YouTube.

Kontakt

Graf s.c.

47-100 Strzelce Opolskie
ul. Jana Rychla 6/14
tel.: 77 4612597, fax: 77 4400626
e-mail: biuro@grafsc.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze:
od poniedziałku do piątku w godzinach
od 7.30 do 15.30.

Jak do nas dojechać